GastroVista – Rozvoz jídel

Post image of GastroVista – Rozvoz jídel
Kategorie: JÍDLO PÍTÍ , ROZVOZ JÍDLA 2 komentářů
GastroVista – Rozvoz jídel
3.67 (73.33%) 9 hlas[ů]

5. května 3, 289 24 Milovice
telefon : 604 239 126
info@gastrovista.cz , http://www.gastrovista.cz/

Aktuální jídelní lístek zde.

Naše firma se zabývá přípravou a rozvozem jídel. Rozvoz zajišťujeme v Milovicích, Benátkách nad Jizerou, Lysé nad Labem.
Rozvoz jídel je každý všední den od 10:00-13.30 a podle časových možností zákazníka, jídelní lístek je vždy k dispozici jeden týden dopředu.

Objednávky se přijímají telefonicky nebo e-mailem, doobjednat nebo zrušit jídlo lze telefonicky do 8.30 ráno, ceny jídel jsou od 65,- do 90,- Kč včetně DPH. Polévka je pouze k hlavnímu jídlu. Cena zahrnuje jednorázový obal a dopravu, platba dle dohody – hotově, stravenkami, převodem. Rozvoz zajišťujeme v Milovicích, Benátkách nad Jizerou, Lysé nad Labem.
Gramáž jedné porce: 120g syrového masa, 300g přílohy, 350 ml polévky.

Provozovna se nachází v zrekonstruovaných prostorách bývalé restaurace v Milovicích, pokrmy připravujeme pod dohledem šéfkuchaře, který má několikaleté zkušenosti s přípravou jídel mezinárodní i tradičně české kuchyně, které nasbíral v pražských restauracích ( U Bílého lva, La Boca, Villa Richter ). Splňujeme veškeré kvalitativní normy, příprava jídel splňuje požadavky platných hygienických norem a předpisů HACCP.

Naše služby jsou vhodné jak pro zaměstnance, tak i pro aktivní lidi, kteří se chtějí dobře najíst a svůj volný čas trávit jinak než v kuchyni.

Autor: admin   @   15 Únor 2013 2 komentářů

2 Komentáře

Zatím žádné komentáře. Buďte první kdo napíše komentář !
Přidat komentář

Jméno

Email

Website

Please insert the signs in the image:

Předchozí
«
Další
»

CrossBlock designed by DeltaManual.Com  |  In conjunction with Web Hosting   |   Web Hosting   |   Reverse phone