RC Milovice – Rodinné centrum

Post image of RC Milovice – Rodinné centrum
Kategorie: CENTRA , SLUŽBY , VOLNÝ ČAS , ZÁBAVA 0 komentářů
RC Milovice – Rodinné centrum
5 (100%) 1 hlas[ů]

Rodinné centrum Milovice
nám. 30. června 507, Milovice – Mladá, 289 23
info@rcmilovice.cz, www.rcmilovice.cz

Rodinné centrum Vám nabízí pestrou nabídku kroužků, kurzů, přednášek a cvičení nejen pro maminky a jejich miminka, ale také pro předškoláky, školáky a ostatní členy rodiny.

Těšíme se na vás!

Aktuální akce:
V sobotu 6.4 od 9-12h se budou dobrovolníci Milovic účastnit na úklidu v různých částech města. Budou se sbírat odpadky nejen do pytlů, ale také do předem určených kontajnerů pro velkoobjemový odpad. Dále se budou hlásit černé skládky…prostě tři hodiny věnované ekologii :-)


Občanské sdružení „Maminky dětem o.s.“ založilo v roce 2003 několik maminek na mateřské dovolené. Hlavním cílem bylo zřízení a provoz MC Milovice a všestranná podpora rodin s dětmi od narození do 6 let. Během roku 2010 jsme zjistili, že bychom rádi naše aktivity rozvinuly a vznikl tak nápad na přejmenování MC Milovice na RC Milovice. Naše organizace tedy změnila svůj název a od září 2011 je oficiální název Rodinné centrum Milovice. V současné době nabízíme širokou škálu aktivit pro celou rodinu, zejména pak pro děti od narození do 15 let a jejich rodiče.
Sdružení maminky dětem, o.s. dosáhlo titulu Organizace uznaná Ministerstvem práce a sociálních věcí ná léta 2010 – 2012 pro činnost v oblasti prorodinných aktivit.
Máte-li chuť pomoci s provozem RC a zajišťováním programu pro děti i dospělé, přijďte v pátek dopoledne, kdy jsou schůzky aktivních maminek. Aktivní rodiče se mohou stát členy o.s. se všemi právy i povinnostmi z toho plynoucími.

RC Milovice nabízí nepravidelné krátkodobé hlídání dětí v době od 8 do 18 hodin. Služba funguje pouze po telefonické domluvě předem (ne vždy vám vyhovíme).
Cena 50,- Kč na hodinu. Tel. 728 656 530

Rodinné centrum Milovice se nachází Milovicích, v části Mladá. Je umístěno v bývalém Domě důstojníků, který je známý největší mozaikou snad v celé Evropě. Je to budova budoucí nové radnice.
Do našeho RC se dostanete vchodem od hřiště (tj. zprava).
NOVÉ OZNAČENÍ: hlavní vchod A po schodišti, vedlejší vchod B – podél budovy dozadu (před rampou).


Zvětšit mapu

Autor: admin   @   18 Únor 2013 0 komentářů

0 Komentáře

Zatím žádné komentáře. Buďte první kdo napíše komentář !
Přidat komentář

Jméno

Email

Website

Please insert the signs in the image:

Předchozí
«
Další
»

CrossBlock designed by DeltaManual.Com  |  In conjunction with Web Hosting   |   Web Hosting   |   Reverse phone