Na Vinici – Vinotéka, Vinárna

Post image of Na Vinici – Vinotéka, Vinárna
Kategorie: JÍDLO PÍTÍ , VINÁRNY , VINOTÉKA 0 komentářů
Ohodnoťte

Komenského 583, Milovice-Mladá

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí: zavřeno
Út-So: 15.00 – 21.00
Neděle: zavřeno

tel.: 608 227 590
email: vinotekanavinici@email.cz
http://vinotekanavinici.webnode.cz

Vinotéka, vinárna NA VINICI rozšířila nabídku a nabízí již 16 druhů stáčených vín, kvalitní lahvová vína a příjemné posezení v nekuřáckých prostorách. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. V sezoně otevřeno zahradní posezení s prodejem kopečkové zmrzliny.

Exluzivní nabídka vín včetně takových specialit jako Champagne Pierrel ze Champagne nebo Chateauneuf du Pape z Francie na skladě

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Vinotéka vinárna NA VINICI nabízí již 16 druhů stáčených vín , v nabídce jsou vína bílá i červená,
suchá , polosuchá i polosladká. Nabízíme i vína růžová. Nabídku jsme rozšířili i o prodej jakostních, přívlastkových a speciálních lahvových vín, dárkových obalů a krabiček. Samozřejmostí je možnost příjemného posezení v nekuřáckém prostředí. V letní sezóně otevřeno zahradní posezení.
Pro veliký zájem o vína z vinařství Arcibiskupské zámecká vína Kroměříž jsme rozšířili nabídku o mešní vína, vína s označením pozdní sběry a výběry z bobulí této produkce.


Zvětšit mapu

Autor: admin   @   24 Únor 2013 0 komentářů

0 Komentáře

Zatím žádné komentáře. Buďte první kdo napíše komentář !
Přidat komentář

Jméno

Email

Website

Please insert the signs in the image:

Předchozí
«
Další
»

CrossBlock designed by DeltaManual.Com  |  In conjunction with Web Hosting   |   Web Hosting   |   Reverse phone