Milischool – Mateřská škola

Post image of Milischool – Mateřská škola
Kategorie: MATEŘSKÉ ŠKOLY , ŠKOLSTVÍ 0 komentářů
Ohodnoťte

Soukromá mateřská škola,
Topolová 911, 289 23 Milovice

Provozní doba:
Po – Pá: 6:00 do 18:00

E-mail: info@milischool.cz
http://www.milischool.cz
Tel.: +420 736 605 619

Mateřská škola Milischool vznikla za účelem rozšíření míst v předškolních zařízeních a zároveň uspokojení poptávky po nadstandartních institucích předškolního vzdělávání v Milovicích a jejich okolí. Školka nabízí dětem a jejich rodičům celou škálu novinek a výhod spolu s vysoce profesním a přátelským prostředím, které výrazně ovlivňuje všestranný rozvoj dítěte a celkově přináší radost z pobytu mimo rodinný kruh. Jednou z novinek je intenzivní výuka anglického jazyka zábavnou a přirozenou formou, dále rozšířená hudební výchova a každodenní setkávání se s hudebním nástrojem.
V Mateřské škole Milischool probíhá program každý všední den od 6:00 do 18:00 po dobu 11 měsíců v roce s výjimkou státních svátků a vedením stanovených prázdnin. Jsou přijímány děti již od 2 let. Pro tyto děti „jesličkového“ věku je upraven program podle jejich schopností a možností.
Pedagogové se řídí vzdělávacím školním programem a k dětem přistupují s láskou a péčí přizpůsobenou jejich individuálním potřebám.
Jde nám o to doplnit rodinnou výchovu a pomoci zajistit dítěti od útlého věku prostředí s dostatkem mnohostranných, přiměřených a odborných podnětů k jeho aktivnímu rozvoji a učení. Snažíme se pro děti a jejich rodiče vytvořit rodinnou atmosféru, ve které by se cítili dobře. Děti učíme vnímat svět kolem nás s klady i zápory, umět se orientovat v tomto světě a mít ve svém srdci velké místo pro lásku a přátelství. Základem naší práce je prostředí vzájemné důvěry, respektu, vytvoření zdravého sebevědomí u dětí a položení základu nejenom celoživotního vzdělávání, ale hlavně sociální a emoční inteligence.
Během roku se ve školním vzdělávacím programu prostřídá několik tematických celků zaměřených jak na sociální stránku rozvoje dítěte, tak na správné životní návyky a samozřejmě na rozšiřování vědomostí.
Školka se nachází na konci klidné ulice v Milovicích. Jsou zde učebny, tělocvična s ložnicí, výdejna jídla a venkovní hřiště. Základní nábytkové vybavení odpovídá přísným normám.


Zvětšit mapu

Autor: admin   @   27 Únor 2013 0 komentářů

0 Komentáře

Zatím žádné komentáře. Buďte první kdo napíše komentář !
Přidat komentář

Jméno

Email

Website

Please insert the signs in the image:

Předchozí
«
Další
»

CrossBlock designed by DeltaManual.Com  |  In conjunction with Web Hosting   |   Web Hosting   |   Reverse phone