Paintball Club Milovice

Post image of Paintball Club Milovice
Kategorie: PAINTBALL , SPORT , VOLNÝ ČAS 0 komentářů
Ohodnoťte

Otevřeno:
PONDĚLÍ až NEDĚLE:
8:00 – 20:00 hod.

Objednávky a rezervace:
tel: +420 777 099 099
info@paintballgame.cz
http://www.paintballclubmilovice.cz/

Pokud jste slyšeli už někdy o paintballe, tak víte, že je to ten správný adrenalin zvlášť vhodný pro udržení Vaší fyzické a duševní kondice. Pokud ne, jsme rádi, že Vám mohu představit právě nyní sportovní paintball v Paintball club v Milovcích.
Paintball pořádáme v Milovicích již od roku 2006 a za tu dobu u nás hrálo více jak 2.000 nadšených klientů. Na rok 2010 pro Vás máme několik zajímavých novinek a variant jak si zahrát paintball. Novinka č.1 je sportovní paintball neboli SPEEDBAL, kromě X-Ballu a SPEEDBALLU Vám také nabídneme adrenalin military paintball. U nás v Paintball Clubu Milovice Vám umožníme si zahrát paintball ve všech jeho podobách, na které určitě nezapomenete!

Náš paintball club naleznete nás v Milovicích, v bývalé sověty okupované vojenské základně, ve vojenském prostoru Milovice cca 25km od Prahy a cca 22km od Mladé Boleslavi. Tato dřívější vojenská základna v těsné blízkosti Milovic o celkové rozloze cca 100.000 ha byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajovana. Nyní slouží jako naše základna pro všechny fandy X-Ball a military paintball adrenalinu. Nyní máte možnost jak nejlépe zůročit benefity Vašich klientů,neboť do těchto prostor se jen tak nedodostanete!

Adresa srazu v Milovicích:
Paintball Club Milovice, Ostravská ulice, 289 23 Milovice
Na červené Benzině, pak se na hřiště přejíždí!


Zobrazit místo Ostravská, Milovice na větší mapě

Autor: admin   @   28 Únor 2013 0 komentářů

0 Komentáře

Zatím žádné komentáře. Buďte první kdo napíše komentář !
Přidat komentář

Jméno

Email

Website

Please insert the signs in the image:

Předchozí
«
Další
»

CrossBlock designed by DeltaManual.Com  |  In conjunction with Web Hosting   |   Web Hosting   |   Reverse phone